Provozujeme informační server pro zemědělce, agronomy, zahrádkáře a studenty www.agromanual.cz

Popis a použití přípravků na ochranu rostlin, řešení – vyhledání přípravků dle zadaných parametrů, atlasy škodlivých činitelů a plodin, aktuality a články o ochraně rosltin a pěstování.

Podrobné informace o účinnosti přípravků na ochranu rostlin, atlasy a slovníky škodlivých činitelů, články o ochraně rostlin.

Popis a použití přípravků
Informace o většině přípravků na ochranu rostlin používaných v ČR. Herbicidy, fungicidy, insekticidy, ostatní. Seznam účinných látek použitých v přípravcích na ochranu rostlin. Detailní popis přípravků, informace o účinnosti, etikety, bezpečnostní listy, pokyny pro přepravu.

Řešení – vyhledání přípravků
Aplikace pro hledání nejvhodnějších přípravků na ochranu rostlin dle zadaného problému (plevele, choroby, škůdce) a plodiny v níž se vyskytuje. Poskytuje informace o účinnosti jednotlivých přípravků na zadané škodlivé činitele.

Atlas
Atlasy plevelů, chorob a škůdců v plodinách s výpisem chemických přípravků určených k jejich hubení.
Překladový a výkladový slovník škodlivých činitelů (čeština, slovenština, latina, němčina, angličtina) s výpisem chemických přípravků určených k jejich hubení a napojením na atlas s popisem. Atlas a slovník zemědělských plodin.

Aktuality a články
• Ochrana rostlin a pěstování
• Sklizeň a skladování
• Management a legislativa
• Odborné akce, novinky

>>> Přejít na stránky www.agromanual.cz

Využijte výhod reklamních bannerů na portálu agromanual.cz
Lidé zajímající se o ochranu rostlin, agronomové, zahrádkáři i studenti tento web používají denně při své práci či studiu. Vrací se a hledají nové informace a nová řešení. Sledují vaše nabídky!
Úzce zaměřená skupina návštěvníků násobí účinnost reklamních bannerů. Nejsou to náhodní příchozí, ale lidé z oboru, které se vyplatí oslovit. Hledají vaše řešení!

Napsat komentář