Specializace na zemědělství

Již od vzniku naší firmy se specializujeme na reklamní a vydavatelskou činnost v oblasti zemědělství. Poskytujeme kompletní servis od zpracování grafického návrhu až po výrobu a dodání finálního produktu. Nabízíme know-how z agro sektoru, vaše dokumenty či publikace zpracujeme dobře nejen po grafické, ale i po odborné stránce. Za vše hovoří téměř nulový počet reklamací.

Tiskoviny

Letáky, prospekty, inzeráty, plakáty, brožury, odborné publikace, knihy, obaly, etikety. Ve vlastním grafickém studiu navrhneme design, slogany, logotypy, připravíme dokumenty k tisku a zajistíme rychlou výrobu a dodání. Zajistíme inzerci v periodikách. Nabízíme výrobu personalizovaných dokumentů včetně rozesílání na adresy z vlastní databáze zemědělských podniků (cca 2000 adres), nebo na adresy z dodaných databází. V případě potřeby zajistíme nejkratší termíny výroby díky operativní spolupráci s tiskárnami a dodavateli.

Reklamní předměty

Dodáváme kompletní sortiment reklamních předmětů včetně specialit pro zemědělce (srážkoměry, deštníky, rukavice, holinky, montérky, nářadí).

Pohotové snímky z vlastní fotobanky

K dispozici máme vlastní fotobanku obsahující přes 40000 snímků s převážně zemědělskou tématikou. Snímky do materiálů našich klientů poskytujeme v ceně grafického návrhu a tisku. Dodáváme také snímky ze světových fotobank.

Napsat komentář